Boru bağlantı elemanları konusunda 25 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini sektöre yansıtan firmamız temelde dürüstlüğü ilke edinmiş bir hizmet anlayışıyla yoluna devam etmektedir Müşterilerine mamul satmaktan çok, hizmet götürmek, sizden gelecek talepleri en kısa zamanda ve en doğru şekilde yerine getirmek çabamızdır.

Firmamız her türlü fittings ve flanş imalatı, özel imalatlar, ithal ürünleri ile siz müşterilerimize hizmetlerini sürdürmektedir.Boru eklenti parçaları temini ve teknik bilgi konusunda bizleri tercih edenlere hızlı cevap verebilmek amacı ile günümüzün gerektirdiği tüm teknolojik şartlar ile hizmetinize hazırdır.

Müşteri memnuniyetinin ürün kalitesine bağlı olduğunu bilen firmamız doğru ürünü, tam zamanında ve uygun fiyata sizlere sunmak için çalışmaktadır. En yüksek teknolojiyi kullanarak mükemmeli gerçekleştirmek amacı ile çalıştığımız her konuda sürekli lider olma hedefiyle, çalışanına ve işine verdiği değer ile dinamik, kurumsal kimlik yapısını geliştirerek tüm çalışmalarımızı yüksek kalite güvencesi ve standartlarında gerçekleştirmekteyiz.

  GELECEK PLANLARIMIZ

Önümüzde bizi bekleyen projeler, hedeflerimiz ve fikirlerimiz var Kısa vadede MERSAN MÜH. LTD. ŞTİ. Olarak kalite, teknik altyapı, güvenlik, hız sorun çözebilme, çözüm üretebilme açısından kendimize rakip görmüyoruz. Bizim için ön planda olan eski ve yeni potansiyel tüm müşterilerimize kendimizi ve hizmetlerimizi daha iyi tanıtabilmek tanıştırabilmek.

VİZYONUMUZ

Dünyanın DEĞER olarak önde gelen flanş ve fittings üreticisi olmak

DEĞERLERİMİZ

  • Müşteri için yapılabilecek her şeyin yapılması
  • Önce kişilerin kalitesine yatırım yapılması
  • Hız yenilik ve gelişmeye önem verilmesi
  •  Performansın her gün arttırılması
  • Dürüst, bütünlük ve grup anlayışı ile çalışılması

Birlikte çalışmak ümidiyle................

 

 

Tüm Hakları Saklıdır